Јелена Томашевиќ ги напушти „Пинкови ѕвездички“

Српската пејачка Јелена Томашевиќ веќе нема да биде член на жирито на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“. Таа си оди од шоуто по 4 години оти почнува нов музички проект. Веста за заминувањето ја објави на … Continue reading Јелена Томашевиќ ги напушти „Пинкови ѕвездички“