Карлеуша: Фотографиите се фотомонтажа, а Огњен негира дека тој ги објавил

Неколку дена на социјалните мрежи се појавија информации и шпекулации за аферата и тајната врска на Јелена Карлеуша со фудбалерот Огњен Врањеш. Денеска социјалните мрежи беа преплавени со експлицитни фотографии од пејачката, кои ги објавил … Continue reading Карлеуша: Фотографиите се фотомонтажа, а Огњен негира дека тој ги објавил