По борбата за живот Дарко Лазиќ ќе стане татко

Српскиот пејач Дарко Лазиќ по тешката сообраќајна несреќа која ја доживеа, ќе стане татко по втор пат, вели извор близок до семејството. Ваквата информација неодамна ја потврди и мајката на пејачот, Бранка. Во изјава за … Continue reading По борбата за живот Дарко Лазиќ ќе стане татко