(Видео) Бјелогрлиќ беше пијан, можеби и дрогиран: Објавена снимката од тепачката со режисерот Предраг Антонијевиќ

Откако медиумите објавија дека е приведен актерот  Драган Бјелогрлиќ затоа што го нападнал режисерот Предраг Антонијевиќ во еден хотел во Ниш, сега режисерот раскажа што … Продолжи со читање (Видео) Бјелогрлиќ беше пијан, можеби и дрогиран: Објавена снимката од тепачката со режисерот Предраг Антонијевиќ