Адел како манекенка, пејачката ослабе петнаесет килограми

Светската пејачка Адел за неколку недели симнала повеќе од петнаесет килограми, пишуваат британските медиуми. Пејачката со нејзиниот нов пријател Алан Кар се појавила на концертот на Селин Дион, а фановите ја забележаа нејзината витка линија и ја пофалија дека изгледа како модел. „Жено ти си се преполовила. Никогаш не си изгледала подобро. Симни уште десетина … Продолжи со читање Адел како манекенка, пејачката ослабе петнаесет килограми