Почнала како танчерка, Бен Афлек ја оставил пред олтар, а сака да стане претседател на САД

Светската пејачка Џенифер Лопез денес го слави својот 50. роденден. Латино-ѕвездата и покрај тоа што влезе во шестата деценија сè уште вели дека има сила да игра и танцува на сцената. Џеј Ло, која е позната по нејзиниот задник штого има осигурано на 25 милиони евра, секогаш е во центарот на вниманието на публиката и … Продолжи со читање Почнала како танчерка, Бен Афлек ја оставил пред олтар, а сака да стане претседател на САД