Се разведуваат Џорџ и Амал Клуни, глумецот признал дека е несреќен во бракот

Џорџ и Амал Клуни се разведуваат затоа што холивудскиот глумец бил несреќен во бракот, пишуваат светските медиуми. Тие се повикуваат на извор близок до Клуни, кој тврди дека глумецот не е задоволен и дека проблемите меѓу нив постојат подолго време. „Џорџ одамна не е среќен. Постојано се расправаат, а кавгите и несогласувања се зголемија во … Продолжи со читање Се разведуваат Џорџ и Амал Клуни, глумецот признал дека е несреќен во бракот