(Видео) Летово ќе се прикажува нов „Беверли Хилс“ со оригиналните глумци

Телевизиската мрежа „Фокс“ објави видео со кое потврди дека ќе се снимаат нови епизоди од популарната серија „Беверли Хилс 90210“. Во новата серија ќе глумат Џејсон Пристли, Џени Гарт, Иан Зеринг, Габриела Кертрис, Брајан Остин Грин и Тори Спелинг. Лук Пери и Шенон Доерти нема да се вклучат во проектот. Серијата ќе има шест епизоди, … Продолжи со читање (Видео) Летово ќе се прикажува нов „Беверли Хилс“ со оригиналните глумци