(Видео) Шакира го исмеа Пике во новата песна: Замени „ферари“ за „твинго“

Колумбиската пејачка Шакира објави нова песна во која ги исмеа Жерар Пике и неговата нова девојка. Фановите на пејачката велат дека Шакира претходно никогаш не … Продолжи со читање (Видео) Шакира го исмеа Пике во новата песна: Замени „ферари“ за „твинго“