(Фото) Александра Заева е матурантка

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра, годинава е матурантка. Таа на социјалните мрежи објави слика од матурското табло. Пријателите и следбениците на „Инстаграм“ ѝ честитаа за матурирањето, но ѝ дадоа и комплименти дека е вистинска … Continue reading (Фото) Александра Заева е матурантка