(Фото) Александра Заева секси во чипка и тул, славеше матура

Во хотел во Струмица, ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра, вчера славеше матура. За забавата таа одбра долг црн фустан од чипка и тул без прерамки, црни сандали и накит во истиот стил. Слики од прославата прв објави премиерот на „Фејсубк“. „Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!“, напиша тој покрај сликите. Александра заврши средно во училиштето … Продолжи со читање (Фото) Александра Заева секси во чипка и тул, славеше матура