(Фото) Антониа Гиговска со новата фризура ги збуни фановите

Поп-пејачката Антониа Гиговска ги збуни фановите откако на „Инстаграм“ објави слика на која има нов имиџ – боб-фризура со шишки. „Ја скусив косата“, напиша таа … Продолжи со читање (Фото) Антониа Гиговска со новата фризура ги збуни фановите