(Фото) Ирина Шајк го откачи Бредли Купер, па се сликаше топлес

Топ-моделот Ирина Шајк само неколку недели откако раскина со глумецот Бредли Купер, се сликаше топлес за интернет изданието на магазинот „Харперс Базар“. Ова е прва фотосесија на манекенката по раскинувањето. Таа, додека беше во врска … Continue reading (Фото) Ирина Шајк го откачи Бредли Купер, па се сликаше топлес