(Фото) Ирина Шајк има ново момче

Светскиот модел Ирина Шајк, месец дена откако ја прекина четиригодишната врска со американскиот актер Бредли Купер, беше уловена од папараците во друштво на нов маж. Медиумите пишуваат дека станува збор за нејзиното ново момче. Двајцата биле снимени како страствено се гушкаат и бакнуваат во Њујорк. Руската убавица вели дека станува збор за нејзин драг пријател … Продолжи со читање (Фото) Ирина Шајк има ново момче