(Фото) Мелита позгодна од ќерка си

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ беше на концетот на Цеца во Охрид. Таа се пофали со нова фотографија, и овој пат провокативна, па ги расположи фановите. На социјалните мрежи пишуваат дека на сликата личела на плејбој-зајачица поради стилот на облекување, особено поради сандалите што ги носи кои наликуваат на мрежасти чорапи. На фотографијата таа е со … Продолжи со читање (Фото) Мелита позгодна од ќерка си