(Галерија) Згоден Арап ѝ прави ќеф на Ирена Спасовска

Фолк-пејачката Ирена Спасовска деновиве е на одмор во Доха, главниот град на Катар. Таа на социјалните мрежи постојано објавува слики и видеа од егзотичното патување, па се пофали дека се дружела со згоден шеик, кој … Continue reading (Галерија) Згоден Арап ѝ прави ќеф на Ирена Спасовска