Велевска прозборе за разводот, била жртва на сејмено насилство

Фолк-пејачката Елена Велевска ја потврди веста до која дојде Репортер.мк дека се разведува со сопругот Маријан. На социјалната мрежа „Фејсбук“, Велевска напиша дека покренала бракоразводна парница, како резултат на семејното насилство кое го претрпела. „Деновиве … Continue reading Велевска прозборе за разводот, била жртва на сејмено насилство