(Видео) Први снимки од Михаел Шумахер

Легендарниот светски шампион во Формула 1 по страшната несреќа на скијање, кога тешко ја повреди главата, веќе пет години живее речиси во целосна изолација. Семејната вила во која живее седумкратниот светски шампион Михаел Шумахер е … Continue reading (Видео) Први снимки од Михаел Шумахер