Владо Јаневски е совршен љубовник, Дунавка ексклузивно за врската со пејачот

Манекенката и фармацевт Дунавка Трифуновска за прв пат јавно прозборе за љубовта со поп-пејачот Владо Јаневски. Во интревјуто за „Репортер“, откри дека Владо е совршен љубовник. Дека одлично функционираат како љубовници и како соработници. „Владо … Continue reading Владо Јаневски е совршен љубовник, Дунавка ексклузивно за врската со пејачот