(Фото) Бодибилдер не отиде со секс-куклата на меден месец заради короната

Казачкиот бодибилдер кој сакаше да се ожени со секс-кукла, ја откажа нивната свадба и медениот месец поради пандемијата на коронавирус која сѐ уште трае. Популарниот Јуриј Толочко ја објави својата „врска“ со силиконската кукла „Марго“ лани во мај, а потоа ги вџаши своите следбеници и со најавите дека сака да се венча со неа. „Марго“ … Продолжи со читање (Фото) Бодибилдер не отиде со секс-куклата на меден месец заради короната