Карлеуша ги избриша сите фотографии на „Инстаграм“

Јелена Карлеуша ги избриша сите фотографии од „Инстаграм“. Пејачката остави само две, но не објасни зошто го направила тоа. Многу од фановите и побараа објаснување, … Продолжи со читање Карлеуша ги избриша сите фотографии на „Инстаграм“