Се самоуби српската инфлуенсерка Кика Ѓукиќ, која пред две години беше јавно понижувана

Вчера се самоуби српската инфлуенсерка Кристина Кика Ѓукиќ (21), а веста за ја соопшти нејзината пријателка, инфлуенсерката Лаура Тешановиќ. Кика на својот Јутјуб канал „К1КА“ во октомври … Продолжи со читање Се самоуби српската инфлуенсерка Кика Ѓукиќ, која пред две години беше јавно понижувана