Се скараа Северина и Игор, пејачката се вратила во Загреб

Голема семејна драма се одвивала во домот на српскиот пејач Драган Којиќ Ќеба, каде престојуваа неговиот син Игор Којиќ и хрватската пејачка Северна, пренесуваат српските медиуми. Извор близок до семејството вели дека по кавгата меѓу Северина и Игор, пејачката се вратила во Загреб. „Северина не е при себе откако Милан Поповиќ не ѝ дозволува често … Продолжи со читање Се скараа Северина и Игор, пејачката се вратила во Загреб