(Видео) Карлеуша со приватен авион стигна во Охрид за вечерашниот концерт

Пејчаката Јелена Карлеуша денеска со приватен авион пристигна на аеродромот во Охрид. Таа по одморот во Турција, стигна во Македонија каде вечерва ќе има концерт. Карлеуша објави кратко видео на „Фејсбук“. „Поздрав до сите. Стигнавме во Охрид и се гледаме вечер на концерт“, порача пејчаката и ги поздрави фановите.