(Видео) Карлеуша со приватен авион стигна во Охрид за вечерашниот концерт

By

Пејчаката Јелена Карлеуша денеска со приватен авион пристигна на аеродромот во Охрид. Таа по одморот во Турција, стигна во Македонија каде вечерва ќе има концерт.

Карлеуша објави кратко видео на „Фејсбук“. „Поздрав до сите. Стигнавме во Охрид и се гледаме вечер на концерт“, порача пејчаката и ги поздрави фановите.

Ќе ви се допадне

Website https://wcostream.cc: Watch Futakoi Alternative wcostream Episode 13 ben 10 alien force wcostream

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch anime online for free at GoGoAnime my hero academia season 4 gogoanime

https://kissanime.mx boku no hero academia kissanime

Zzb: https://zzb.bz/FbeRO

Video-bookmark: http://www.video-bookmark.com/user/gogoanimelol