(Видео) Снимка од нападот на домот на Цеца

Српските медиумите дојдоа до снимки од вчерашниот напад на куќата на фолк-пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ. Непознати лица вчера околу 6:45 минути со два автомобила „мини … Продолжи со читање (Видео) Снимка од нападот на домот на Цеца