(Видео) Цеца иронична со новинарите откако ја прашаа дали сѐ во ред во љубовта со Богдан

Цеца Ражнатовиќ дојде со голи гради на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ . Пред влезот во студио ја почекаа новинари со кој таа зборуваше за … Продолжи со читање (Видео) Цеца иронична со новинарите откако ја прашаа дали сѐ во ред во љубовта со Богдан