(Видео) Цеца иронична со новинарите откако ја прашаа дали сѐ во ред во љубовта со Богдан

Цеца Ражнатовиќ дојде со голи гради на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ . Пред влезот во студио ја почекаа новинари со кој таа зборуваше за шоуто и за односот со колегите.

Бидејќи многумина се интересираат за деталите за нејзината врска со дечкото Богдан Срејовиќ, и на пејачката ѝ стана здодевно од ваквите прашања, па затоа даде ироничен одговор, а потоа се оправда дека се шегува.

-Дали е се океј со Богдан? ја прашаа новинарите.

– Ништо не е океј, сè е катастрофа – одговори Цеца, по што влезе на снимањето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

Scroll to Top