(Фото) Ешли Греам гола во деветтиот месец од бременоста

Најпознатиот плус сајз модел во светот, Ешли Греам, позираше гола во деветтиот месец од бременоста. На сликите што ги сподели на „Инстаграм“ ги крие само брадавиците. „Многу сум возбудена што ќе те запознаам мало човече“, напиша манекенката и откри дека сликите ги направил нејзиниот сопруг, режисерот Џастин Ервин. „Прекрасно“, „Неверојатно“, „Ти блескаш“, се дел од … Продолжи со читање (Фото) Ешли Греам гола во деветтиот месец од бременоста