(Фото) Ешли Греам гола во деветтиот месец од бременоста

By

Најпознатиот плус сајз модел во светот, Ешли Греам, позираше гола во деветтиот месец од бременоста. На сликите што ги сподели на „Инстаграм“ ги крие само брадавиците.

„Многу сум возбудена што ќе те запознаам мало човече“, напиша манекенката и откри дека сликите ги направил нејзиниот сопруг, режисерот Џастин Ервин.

„Прекрасно“, „Неверојатно“, „Ти блескаш“, се дел од коментарите на пријателите, но и бројни познати личности.

Ешли, која треба да се породи деновиве, во текот на целата бременост објавува разголени слики и го покажува трудничкиот стомак.

Ќе ви се допадне