(Фото) Ирина Шајк и ќерката Леа модерни во детски парк во Њујорк

Рускиот модел Ирина Шајк и нејзината ќерка Леа вчера се забавуваа во детски парк во Њујорк. Двете носеа кратки панталони и исти шарени маички што се хит ова лето, а модните критичари на „Дејли меил“, кој ги објави сликите од нивното дружење, го пофалија стилот на мајката и ќерката. Манекенката од неодамна е повторно активна … Продолжи со читање (Фото) Ирина Шајк и ќерката Леа модерни во детски парк во Њујорк