(Фото) Ќерката на Гвинет Палтроу поубава од мајка си

Американската глумица Гвинет Пaлтроу на „Твитер“ објави селфи фотогрфија со 14-годишната ќерка Епл Мартин за да го одбележи Денот на ќерките. Епл е копија на својата мајка, дури и поубава од неа, стои во коментарите покрај фотографијата. Гвинет ја доби Епл во бракот со Крис Мартин, пејачот на британскиот бенд „Колдплеј“. Двојката, која се разведе … Продолжи со читање (Фото) Ќерката на Гвинет Палтроу поубава од мајка си