(Фото) Ќерката на Гвинет Палтроу поубава од мајка си

By

Американската глумица Гвинет Пaлтроу на „Твитер“ објави селфи фотогрфија со 14-годишната ќерка Епл Мартин за да го одбележи Денот на ќерките. Епл е копија на својата мајка, дури и поубава од неа, стои во коментарите покрај фотографијата.

Гвинет ја доби Епл во бракот со Крис Мартин, пејачот на британскиот бенд „Колдплеј“. Двојката, која се разведе пред две години, го има и 12-годишниот син Моузес.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime: School Babysitters anime episode 12 online free at https://gogoanime.be gogoanime death note

AnimeDao Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animefreak.ws: Watch Blood Reign: Curse of the Yoma (Dub) animefreak Episode 2 anime freaks website

My Family (https://animebee.to/m/5beb) Episode 21-a

Guides: https://guides.co/p/gogoanimebe

Dogforums: https://www.dogforums.com/members/kissanimemx.320696/#about