(Фото) Ким Кардашијан е во љубов со 13 години помлад дечко

Рејалити ѕвездата Ким Кардашијан (41) и комичарот Пит Дејвисон (28) официјално се нов пар. Откако Ким во текот на неодамнешното гостување во емисијата „Saturday Night Live“  се бакна со Пит пред камерите во еден момент, тие беа фотографирани за време на нивната прошетка во Палм Спингс. Дејвисон живее во Њујрок, а Ким во Калифорнија, но сепак тие се … Продолжи со читање (Фото) Ким Кардашијан е во љубов со 13 години помлад дечко