(Фото) Ирина Шајк и ќерката Леа модерни во детски парк во Њујорк

Рускиот модел Ирина Шајк и нејзината ќерка Леа вчера се забавуваа во детски парк во Њујорк. Двете носеа кратки панталони и исти шарени маички што се хит ова лето, а модните критичари на „Дејли меил“, … Continue reading (Фото) Ирина Шајк и ќерката Леа модерни во детски парк во Њујорк