Вардар испадна во Втора лига

Фудбалскиот клуб Вардар испадна во Втората лига. Оваа вест е број еден во сите спортски медиуми кај нас, па и на Балканот. Вардар вчера доживеа минимален … Продолжи со читање Вардар испадна во Втора лига