(Видео) Наташа Бeквалац меѓу првите јавни личности кои се вакцинираа против коронавирус

By

Српската пејачка Наташа Беквалац ја прими вакцината против Ковид-19 во Нови Сад.

Вакцинацијата против коронавирусот веќе почна во Србија. Се вакцинираа повеќе јавни личности, меѓу кои и Беквалац.
Наташа објави видео од моментот кога ја примаше вакцината, од здравствениот дом во Нови Сад.

За потсетување пејачката пред речиси една година, во февруари одржа голем концерт во Белград, пред да се прекинат јавните настапи поради пандемијата.

 

Ќе ви се допадне

Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season Episode 3 at GoGoAnime boku no hero academia gogoanime

Watch Redo of Healer Episode 2 Uncen (https://animefreak.ws/m/QR9b/ep-2) at website https://animefreak.ws my hero academia season 4 animefreak