(Фото) Карлеуша во секси Барбика пак е најозборуваната пајечка

By

Јелена Карлеуша повторно се појави во невообичаен стајлинг на снимањето на Гранд.

Овој пат таа реши да облече нешто поинакво и не толку провокативно. Нејзиниот избор беше розов мини фустан со кој птсетуваше на Барбика. Ама и вака таа беше најозборувбанта пејачка не само во Грант, туку и во регионот.

View this post on Instagram

😏 In @bojanpetrovic.couture

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ќе ви се допадне