(Фото) Место на претстави, Лидија Вукичевиќ се разголи во Охрид

By

Српската актерката Лидија Вукичевиќ е во Охрид, од каде сподели секси фотки во бикини. Не е тајна дека и на 59 години изгледа одлично. Дека ужива на плажите на Охридското езеро таа сподели фотки на Инстаргам, а кажа и дека во Македонија е дојдена затоа што треба да одигра 10 престави.
„Кога ми кажат дека треба да поминам уште 2000 км и одиграм уште 10 претстави, а јас вака, .“ – напиша Лидија од Охрид. Актерката пред две години беше во Скопје за да ги одигра преставите „Госпоѓа министерка“ во таеатрот Комедија.

dobivaj vesti na viber

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija)


Ќе ви се допадне