Александра Пријовиќ има проблем со венчаницата  

By

Пејачката Александра Пријовиќ е на само три месеци до венчавката со Филип Живојиновиќ, која е закажана за 21 јуни.

Таа деновиве е во потрага по венчаница, а признава и дека сака наскоро сака да стане мајка.

Српските медиуми деновиве шпекулираат дека Пријовиќ брза со свадбата бидејќи е бремена, но таа не ги потврдува ваквите шпекулации.

„Тоа е нешто најубаво што може да му се случи на човек. Би работела и во таква состојба, би снимала песни, а не би ми било криво и да не биде како претходно“, вели таа. „Имам проблем со изборот на венчаница“, открива пејачката која ги подготвува сите свадбени детали.

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Angel Tales (Dub) animepahe Episode 2 anime stream

Watch Mahou no Star Magical Emi: Semishigure Episode Full

AnimeHeaven: Ghost in the Shell anime episode Full online free at https://animeheaven.pro anime heaven org

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Kit: https://kit.co/animeflixnl

Hub docker: https://hub.docker.com/u/animefreakws