Александра Пријовиќ има проблем со венчаницата  

By

Пејачката Александра Пријовиќ е на само три месеци до венчавката со Филип Живојиновиќ, која е закажана за 21 јуни.

Таа деновиве е во потрага по венчаница, а признава и дека сака наскоро сака да стане мајка.

Српските медиуми деновиве шпекулираат дека Пријовиќ брза со свадбата бидејќи е бремена, но таа не ги потврдува ваквите шпекулации.

„Тоа е нешто најубаво што може да му се случи на човек. Би работела и во таква состојба, би снимала песни, а не би ми било криво и да не биде како претходно“, вели таа. „Имам проблем со изборот на венчаница“, открива пејачката која ги подготвува сите свадбени детали.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime online My Hero Academia Season 4

anime online Naruto: Shippuden

Horimiya (Dub)

AnimeHeaven Attack on Titan Season 3 (Dub)

animeheaven app My Hero Academia Season 2 (Dub)