Александра Суботиќ драстично го промени имиџот

By
Дојде време за мала промена – напиша поранешната учесничка на „Парови“ на Инстаграм

Александра Суботиќ, често се наоѓа во центарот на вниманието. Поранешната учесничка на „Парови“, која сите ја знаат како атракитвна црнка го промени имиџот.

Поточно бојата на косата. Александра Суботиќ сега е русокоса, а со новиот имиџ се пофали на Инстаграм.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak sites like animefreak: Jujutsu Kaisen (TV) Recap Episode Full

KissAnime kissanime one piece: Naruto: Shippuden Episode 500