Анабела натепана за паркинг-место

By

Непознат маж вчера во Белград ја удрил српската пејачка Анабела, откако се скарале за паркинг место. Пејачката се раскарала со непознатиот човек, а откако повикала полиција, човекот ја удрил и си заминал. Полицијата констатирала дека Анабела има гребнатини, па повикале брза помош.

dobivaj vesti na viber

Извор за српски „Блиц“ вели дека таа сепак не отишла во болница.

„Дошло до кавга околу паркинг место во улицата ‘Лука Војвода’, број 18. МВР повикал возило за брза помош, но пејачката не е префрлена во болница, иако сепак претрпела помали повреди“, стои во изјавата од амбулантната екипа.

Засега нема детали за идентитетот на напаѓачот и дали Анабела ќе поднесе кривична пријава.

Ќе ви се допадне

go88 quên mật khẩu nohu go88 bắt go88

Tải Sunwin trực tuyến 2022 - Sumwin đổi thưởng bản mới sunwin máy tính sunwin tài xỉu online