Анабела стравува за животот на својата ќерка

By

Српската пејачка Анабела Атијас најави дека ќе се повлече од јавниот живот оти последниве месеци постојано добива заканувачки пораки. Таа вели дека веќе не се чувствува сигурна и дека стравува за животот на своите деца, откако добила порака дека ќе ѝ ги искршат забите на нејзината 12-годишна ќерка.

dobivaj vesti na viber

Таа на својот инстаграм-профил објави една од пораките што ги добила и напиша „Прочитајте како се однесуваат фановите кон 12-годишно девојче“.

Според Анабела, заканите почнале во моментот кога нејзината постара ќерка Луна влегла во реалното шоу „Задруга“. Минатата недела Анабела беше вклучена уште во еден инцидент, откако човек ја удрил на паркинг во Белград.

 

Ќе ви се допадне

https://go88.gg/

sunwin go88 sunwin nhatvip live chat sunwin