Анастасија Ражнатовиќ сака да е невидлива

By

Анастасија, ќерката на фолк-ѕвездата Цеца Ражнавовиќ, вели дека го носи товарот наречен „дете на познати родители“. Таа признава дека популарноста што ја има заради славната мајка понекогаш не ѝ годи.

„Сакам да сум невидлива во некои моменти. Со години сум во центарот на јавноста и понекогаш само сакам да се одморам, да бидам нормална девојка и да се опуштам со своето друштво. Свесна сум дека мојот жиот е таков заради моите родители, се навикнав на тоа медиумите постојано да ме следат, ама убаво би било понекогаш да не е така“, рекла Анастасија во интервју во емисијата „Гламур“.

 

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full

ANIMEFLIX Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

stream anime online Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

Dragon Ball (Dub)

ANIMEFLIX Attack on Titan Final Season