Анастасија сака да стане светска ѕвезда

By

Анастасија Ражнатовиќ сака да стане светска музичка ѕвезда. Таа досега се занимаваше со моделинг, а пее само за своја душа или кога гостува во емисии заедно со мајка си.

„Работа од соништата ми е да бидам пејачка, по примерот на светските ѕвезди“, рекла таа.

Анастасија нема издадено ниту една песна, но го наследила талентот на Цеца и пее одлично, велат музичарите од Србија, кои сакаат да ѝ направат песна. Таа, пак, вели дека сè уште не нашла песна што ѝ одговара.

„Веќе сум подготвена да пеам, ама не би сакала да снимам што било, туку квалитетна песна“, изјавила Анастасија во интервју за „Ало“.

Ќе ви се допадне

dubbed anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

watch anime online 4Anime Attack on Titan Season 3 (Dub)

4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

animes online SK8 the Infinity

english anime My Hero Academia Season 3

4Anime Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time