Обожавателка на Ацо Пејовиќ ќе си ги пресече вените поради него

By

Српскиот пејач Ацо Пејовиќ објави фотографија на „Инстаграм“ од одморот во Занзибар, а во центарот на вниманието беше коментарот на една негова обожавателка која напиша дека ќе си ги пресече вените поради него.

„Јас сум многу тажна, ќе си ги пресечам вените поради тебе Ацо. Немој да се лутиш, ќе скокнам во ладна река ако не се сликам со тебе. Солзи ми течат цела ноќ. Ќе испијам 13456 кутии таблети, не оставај ме сама. Јас никогаш  не би ти се налутила“, напишала Аминија.

„Ќе си ги пресечам вените ако не те запознаам на концерт, Ацо. Знам дека си нервозен, знам и дека си тажен. Јас  те сакам само тебе“, напиша таа во продолжение.

 

Hakuna matata 😎

A post shared by ACO PEJOVIC (@aco_pejovic) on

Ќе ви се допадне