Бившиот на Северина, по три сина, чека ќерка

By

Поранешниот дечко на Северина, бизнисменот Милан Поповиќ, четврти пат ќе стане татко. Неговата сопруга Бојана, со која има два сина, е бремена со трето дете и носи девојче. Милан со Северина го има синот Александар. Тие неколку години се на суд за старателството над детето.

dobivaj vesti na viber

По разделбата од Северина, Поповиќ се ожени со Бојана за која се знае дека е од Белград, но речиси никогаш не се појавува со сопругот во јавноста. За нивната љубов се знае многу малку.

„Се запознавме во Белград, Бојана е од добро семејство, образована, остроумна, снаодлива, секогаш подготвена за шега“, изјавил во една пригода Милан за неа.

Милан, кој одамна изјави дека е финансиски проект на Северина и дека таа била со него само за пари, до сега поднел над 70 тужби против пејачката. Судските спорови почнаа со борбата за старателство над заедничкиот син Александар. Северина го изгуби старателството над синот и Александар повеќе од две години живееше со својот татко, но сега судот пак ѝ го додели на пејачката.

Ќе ви се допадне

online anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

SPY x FAMILY

4 anime biz 4Anime Horimiya

One-Punch Man

4Anime The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

4Anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

tải go88