Брена ја стави Цеца во документарец, а Карлеуша збесна

By

Пејачката Јелена Карлеуша прва го коментира третиот дел од документарниот филм за животот на Лепа Брена велејќи дека не може да поверува колку таа е толерантна жена.

dobivaj vesti na viber

Пејачката адулира на тоа дека не требало да ја стави Цеца во него поради тоа што била поврзана со киднапирањето на нејзиниот син.

– Колку ти, Брено, си толерантна жена. Кумот на Цеца, Легија, и нејзиниот најблизок пријател Шиптар, ти го киднапираа детето, а ти ја стави во документарецот. На твое место таа за мене би се појавила само во некролог“, напиша Карлеуша на „Твитер“.

 

 

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

free anime online Your Lie in April

GoGoAnime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 3

GoGoAnime My Hero Academia Episode 8

Naruto: Shippuden (Dub)

tải go88