Далеку сум од старлета, јас имам факултет, реагираше Сузана Манчиќ за титулата која ја доби

By

Сузана Манчиќ  реагираше за титулата прва старлета која неодамна ја доби, особено што могу помлади дами ја нарекуваат старлета и се поистоветуваат со неа.

dobivaj vesti na viber

“Сигурно не се класифицирам како старлета и тоа е навистина смешно. Мило ми е што ме повикува помладата генерација, но далеку сум од старлета, бидејќи имам многу училишта, имам факултет, многу снимено многу муизика, имам  телевизиско искуство, така што ме наврдува малку сето тоа “, вели Маничќ.

Беше најпознатата „лото дама“, за нејзиниот успех се зборува и денес, а сега открива како изгледало кога ја добила поканата за таа работа.

„Бев непозната, се мачев да бидам домаќинка тие 5-7 минути колку што траеше ждрепката и никој не можеше да претпостави дека ќе стама успешна.На многумина им бев амајлија, раскажала Мачиќ, а на прашањето дали некој ја частел вели затоа што му донела среќа, вели: Никој, но не е важно. Имав можност да заработам многу пари, бидејќи сакам да работам и ништо не ми беше тешко.

Ќе ви се допадне

sunwin

sunwin club sunwin apk sunwin tài xỉu

sunwin

game bài sunwin sunwin tài xỉu sunwin apk

tải sunwin apk game bài sunwin game sunwin