Дара Бубамара во црна чипка

By

Пејачката Дара Бубамара обајви селфи на кое е облечена во црна долна облека.

dobivaj vesti na viber

Позирајќи во кревет, таа ги воодушеви своите фанови .

 

Ќе ви се допадне